images/stories/logosait.jpg

 

У громаді проводять співбесіди із претендентами на старост

У громаді проводять співбесіди із претендентами на старост

0

На першій сесії Байковецької сільської ради восьмого скликання обрання старост було відкладено до наступного пленарного засідання. Зауважимо, що відповідно до діючого законодавства, старост обирають депутати з подання сільського голови.Але сільський голова Анатолій Кулик ще до цієї сесії заявив, що не можна допустити формального підходу до обрання старост.За його словами, ці люди мають бути не просто інформаторами. Вони повинні достеменно знати всі проблеми сіл, бути ініціаторами, організаторами й виконавцями проєктів і робіт. А сільська рада, звісно, буде їм допомагати.Саме тоді він наголосив на тому, що особисто проводитиме співбесіду з кожним претендентом на посаду старости і, тільки після цього, прийматиме рішення, кого пропонувати сесії сільської ради на затвердження.

У свою чергу, кожен кандидат має презентувати свою програму діяльності, своє бачення співпраці з депутатським корпусом. У листопаді на сайті сільської ради була опублікована інформація про те, які вимоги ставить керівництво громади до кандидатів на посаду старост.

Нагадаємо, що у Байковецькій громаді буде п’ять старостинських округів.Обійняти посади старост цих округів зголосилося 26 осіб. Конкурс дуже високий: більше п’яти осіб на вакантне місце.

На початку грудня  розпочалися співбесіди з тими, хто виявив бажання очолити старостинські округи.

https://bsr1653.gov.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер