images/stories/logosait.jpg

 

Бізнес Тернопільщини отримав 500 млн грн відшкодованого ПДВ

Бізнес Тернопільщини отримав 500 млн грн відшкодованого ПДВ

«Упродовж одинадцяти місяців 2020 року бізнес Тернопільщини задекларував 485 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Про це заявили 135 суб’єктів господарювання краю», – інформував начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько.

Він зазначив, що завдяки впровадженню Електронного реєстру відшкодування ПДВ процес повернення платникам бюджетних коштів здійснюється прозоро та автоматично. Так, цьогоріч платники Тернопільщини вже отримали з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 500 млн грн ПДВ.

Крім цього, з початку року фахівці податкової служби області упередили 6 млн грн неправомірно задекларованого до відшкодування податку на додану вартість.

Загальний залишок заявленого невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 67 млн грн, у тому числі: 51 млн грн знаходяться в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 16 млн грн  у судовому та адміністративному розгляді.

«До речі, платники податків мають можливість в онлайнрежимі відстежити та перевірити етап, на якому перебуває їх платіж, за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет платника», що розміщений на офіційному вебпорталі ДПС України», – додав Іван Пунько.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер