images/stories/logosait.jpg

 

Завершилося голосування за проєкти конкурсу «Бюджет участі-2021» Шумської ОТГ

Завершилося голосування за проєкти конкурсу «Бюджет участі-2021» Шумської ОТГ

0

Уже відбулося і нагородження переможців конкурсу. Впровадження «Бюджету участі» в громаді стало можливим за сприяння ГО «Західноукраїнський ресурсний центр» та програми «DOBRE». Голосування за проєкти тривало упродовж двох тижнів листопада. Голосувати можна було у паперовому вигляді у Центрі надання адміністративних послуг міста Шумськ та в електронному з використанням системи BankID та електронно-цифрового підпису.

Голосування у Шумській громаді кожного року набирає більших темпів. Для порівняння: 2017 рік -  7 заявок, 2 переможці, 689 голосів; 2018 рік -  22 заявки, 4 переможці, 3794 голоси; 2019 рік -  26 заявок, 5 переможців, 6311 голосів; 2020 рік -  16 заявок, 5 переможців, 5353 голоси.

Загалом переможцями стали 5 проєктів на  загальну суму майже 500 000 грн. І місце: «Звукове обладнання для Шумської школи мистецтв», ІІ місце: «Сучасна актова зала- простір для розвитку творчої особистості», ІІІ місце: «Облаштування стадіону в с. Сураж», ІV місце: «Облаштування спортивного майданчика в с. Залужжя», V місце: «Спорт виховує тоді, коли він є улюбленим заняттям кожного» с. Тилявка.

Міський голова Вадим Боярський привітав усіх учасників конкурсу та вручив авторам проєктів-переможців сертифікати. «Бюджет участі надає можливість покращити життя своєї громади, залучившись підтримкою влади. Недостатньо лише здобути перемогу, під час реалізації ідеї потрібно докласти не менше зусиль. Головне завдання конкурсу – активізація населення, налагодження взаємної довіри у громаді між мешканцями та владою», – додав Вадим Андрійович.

https://shumska-gromada.gov.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер