images/stories/logosait.jpg

 

У Скалаті відбулися змагання з волейболу на честь Дня Збройних сил України

Днями в місті Скалат провели фізкультурно-оздоровчий захід із волейболу з нагоди Дня Збройних сил України. Відбувався турнір у спортивному залі Скалатського професійного ліцею. Ці змагання, під час яких визначали найсильнішу команду, відзначилися непередбачуваністю та інтригами, - наголошує суддівська колегія. У підсумку першу сходинку турнірної таблиці посіла команда «Скалат», друге місце здобула команда «Хоростків», третьою стала «Колодіївка», четвертою – «Юніор».

Команди, що вибороли І-ІІІ місця, нагороджені кубками та відзнаками, а учасники команд –медалями та сувенірною атрибутикою від Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та призами від Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», кращі гравці заходу відзначені статуетками, а командам вручили грамоти від Скалатської міської ради.

 

Організували та провели захід Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Скалатський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Скалатська міська рада за безпосередньої підтримки директора ДНЗ «Скалатський професійний ліцей» Надії Василівни Бабійчук.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер