images/stories/logosait.jpg

 

Освітяни Тернопільщини готові до прогресивної інноваційної діяльності

Освітяни Тернопільщини готові до прогресивної інноваційної діяльності

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти за допомогою платформи сервісу відеоконференцій Google Meet відбувся обласний онлайн-тренінг для педагогічних працівників «Реалізація дослідно-експериментальної роботи «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в основній та старшій школі».

Ігор Вітенко, кандидат географічних наук, заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, ознайомив з науково-методичними основами й особливостями реалізації інноваційної освітньої діяльності в умовах сучасної української школи та наголосив на важливості інноваційного підходу до здоров’язбереження як домінантного аспекту діяльності закладів освіти. Діана Яценко, методистка, виконуюча обов’язки завідувачки лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО, розкрила сутність дослідно-експериментальної роботи як інструментарію у реалізації екологічної змістової лінії у закладах загальної середньої освіти.

Принципово нові підходи до взаємодії педагогічної науки та практики, пріоритетом яких є збереження здоров’я, інтелектуальне зростання, ґрунтовне духовно-креативне розуміння природної соціальної дійсності та самореалізація здобувачів освіти лягли в основу здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі». Лариса Коненко, методистка, виконуюча обов’язки завідувачки відділу дошкільної та початкової освіти Тернопільського ОКІППО, провела майстер-клас «Навчання у русі» – ефективна технологія розвитку психофізіологічного та фізичного стану здобувачів освіти початкової школи». Особливості формування здоров’язбережувальної компетентності у школярів основної та старшої школи шляхом упровадження технології «Навчання у русі» як інноваційної освітньої діяльності обговорила з учасниками онлайн-тренінгу Людмила Кучер, методистка лабораторії науково-дослідного та навчально-методичного забезпечення дисциплін еколого-природничого спрямування ТОКІППО.

Моніторинговий контроль, що лежить в основі здоров’язбережувальної технології «Навчання у русі», – це технологізована система заходів, які проводять з метою забезпечення неперервності науково обґрунтованого спостереження за розвитком кожного дитячого організму. Оксана Мочук, методистка центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО, розкрила теоретичні та практичні аспекти моніторингових досліджень у рамках технології «Навчання у русі» засобами хмарних сервісів.

Педагогам-практикам все частіше доводиться працювати з особливо активними дітьми. У наші дні ця проблема набуває неабиякої актуальності. Про ознаки синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю у школярів та особливості педагогічної поведінки спрямованої на координацію психофізичного розвитку таких дітей у рамках технології «Навчання у русі» розповів Віктор Кавецький, кандидат педагогічних наук, доцент, виконуючий обов’язки завідувача кафедри педагогіки і психології та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО.

Технічну підтримку онлайн-тренінгу забезпечила Оксана Мочук, методистка центру інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій і дистанційної освіти ТОКІППО.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер