images/stories/logosait.jpg

 

У Бережанській школі-інтернаті проходив тиждень музичного мистецтва та духовності

У Бережанській школі-інтернаті проходив тиждень музичного мистецтва та духовності

01

Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Музика стимулює учнів до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних та емоційно-мотиваційних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, комунікативності, а також позитивних якостей характеру. Вона дає людині поштовх для внутрішнього переживання і уяви, викликає бажання передавати музику в дії, міміці, жестах, рухах, співі, грі, створює нові художні образи.

З цією метою у Бережанській обласній комунальній  школі-інтернаті з поглибленим вивченням трудового навчання проводився тиждень музичного мистецтва та духовності.

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів,  на яких учні показали свої знання, вміння, творчі здібності.

Так, відбувся відкритий урок у п'ятому класі з музичного мистецтва на тему «Симфонічна музика», а у третьому класі – відкритий урок  з основ християнської етики на тему «Божі Заповіді».

Учні 7-9 класів взяли участь у конкурсі на краще виконання української пісні. Школярі долучилися до конкурсу стінгазет та дитячих малюнків. Протягом тижня для учнів початкових класів проводилися веселі музичні перерви з іграми, караоке, руханками.

Загалом усі школярі брали активну участь у проведенні тижня музичного мистецтва та духовності.

http://berezhany-internat.com.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер