images/stories/logosait.jpg

 

Триває конкурс проєктів «Волонтерство в громаді» від програми «U-LEAD з Європою»

Триває конкурс проєктів «Волонтерство в громаді» від програми «U-LEAD з Європою»

 

0

Відібрані проєкти впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проектів.

Метою конкурсу є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

Програма прагне трансформувати у конкретні проєкти енергію та ентузіазм активних мешканців та неприбуткових організацій, що стануть партнерами для органів місцевого самоврядування на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах пандемії COVID-19.

Заявки прийматимуть до 15 грудня.

Конкурсний відбір буде проведено в два етапи:

  • 1 етап (до 30 грудня) - конкурс проєктних ідей, за результатами якого будуть відібрані до 75 проєктних ідей з усієї України.
  • 2 етап (18 січня – 10 березня) – конкурс проєктних пропозицій для переможців 1 етапу, що включатиме проведення навчань з підготовки проєктних пропозицій та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку.

Ініціювати та подати проєкти можуть сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 000 осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Дізнатися про умови конкурсу можна за посиланням.

https://decentralization.gov.ua/news/13009?page=4

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер