images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільщина: у час «коронакризи» малий бізнес активно сплачує податки

Тернопільщина: у час «коронакризи» малий бізнес активно сплачує податки

З початку року представники малого і середнього бізнесу спрямували до бюджетів територіальних громад Тернопілля 665,4 мільйони гривень єдиного податку.

Як повідомив начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько, порівняно з минулим роком надходження від ФОПів, підприємств та агровиробників, які обрали спрощену систему оподаткування, зросли на 44,9 мільйона гривень.

Зокрема, підприємці сплатили майже 429,4 мільйона гривень єдиного податку, що на 39,5 мільйона більше, ніж торік. Додатково місцеві скарбниці отримали від них 7,5 млн грн, бо сплата перевищила очікувані надходження на 1,8 відсотка.

Від сільгосппідприємств надійшло 152,1 мільйона гривень, від суб’єктів господарювання-юридичних осіб – 83,9 мільйона гривень, що перевищило минулорічні показники відповідно на 4,3 та 1,1 мільйонів гривень. Приріст до очікуваних надходжень склав 8,2 відсотка від аграріїв та 9,4 відсотка від юросіб-спрощенців, а це відповідно плюс 11,5 млн грн та 7,2 млн гривень.

«У надскладних умовах пандемії COVID-19 малий бізнес Тернопільського краю демонструє відповідальну і зважену позицію. Тож керівники кожної громади повинні бути особливо уважними для створення комфортних умов розвитку підприємницької діяльності на території територіальних об’єднань. Вважаю, що приватна ініціатива соціально відповідальних платників податків повинна мати належну підтримку на усіх рівнях, особливу увагу – від громади, бюджет якої наповнюється завдяки таким підприємцям», – Наголосив очільник податкової служби області Іван Пунько.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер