images/stories/logosait.jpg

 

У Чортківському гуманітарно-педагогічному фаховому коледжі імені Олександра Барвінського проходив тиждень педагогічної майстерності

У Чортківському гуманітарно-педагогічному  фаховому коледжі  імені  Олександра Барвінського проходив тиждень педагогічної майстерності

01

Підвищували фахову майстерність викладачі диригентсько-хорових дисциплін. Враховуючи карантинні заходи, цьогорічний тиждень пройшов по-особливому продуктивно щодо  інтелектуального збагачення як викладачів, так і студентів. Розпочався тиждень розміщенням у Facebook ролику спогадів про конкурс диригентської майстерності ім. М. Леонтовича, який традиційно щорічно відбувався у стінах коледжу.

У рамках тижня відбувся відкритий урок з диригування, на якому викладач використала ряд прийомів і методів для розвитку  технічних  навичок диригування. Особливо цікаво пройшла зустріч Заслуженого діяча мистецтв України, завідувача факультетом "Хорове диригування" Тернопільського музичного фахового коледжу ім. С. Крушельницької А. І. Ороновського з викладачами секції диригентсько-хорових дисциплін. Зустріч відбувалася на  платформі Zoom, на ній було обговорено  ряд питань пов'язаних  з проблемамми дистанційної мистецької освіти.

Чудова лекція, також онлайн, відбулася під час заняття народного художнього камерного хору "Brevis"   про використання інформаційних технологій в дистанційному навчанні. Лектором виступила кандидат педагогічних наук,  доцент  кафедри  музикознавства та методики музичного мистецтва, заступник декана з міжнародного співробітництва ТНПУ ім. В. Гнатюка Я. В.Топорівська.

Завершився предметний тиждень підбиттям підсумків та обговоренням навчальних проблем на засіданні секції вокально-хорових дисциплін.

http://www.chpu.te.ua/index.html

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер