images/stories/logosait.jpg

 

Науковці та освітяни обговорювали технології менеджменту якості в управлінні закладами освіти

0

Відповідно до плану роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet у режимі онлайн було проведено IV регіональну науково-практичну конференцію «Використання технологій менеджменту якості в управлінні закладами освіти».

Мета конференції – висвітлити актуальні теоретичні та практичні питання, які пов’язані з використанням технологій менеджменту якості в управлінні закладами освіти та визначити шляхи їх вирішення; об’єднати зусилля  науковців і практиків щодо вдосконалення системи управління закладами освіти.

У роботі конференції взяли участь науковці та освітяни із Дніпропетровської, Львівської, Тернопільської та Полтавської областей.

Пленарне засідання конференції відкрив Олександр Петровський, директор Тернопільського ОКІППО, кандидат історичних наук, доцент. Він  висвітлив головні вектори розвитку сучасного закладу освіти в умовах змін. Вітенко І. М., заступник директора з науково-методичної роботи та міжнародного співробітництва ТОКІППО, кандидат географічних наук, наголосив учасникам заходу на інноваційній діяльності та дослідно-експерементальній роботі педагогів. Шайнюк Ю. Ч., заступник директора з питань моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання ТОКІППО,  ознайомив учасників з нормативно-правовим та інформаційно-методичним забезпеченням ЗНО-2021. Моравська Н. С., начальник управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області, висвітлила питання самооцінювання освітніх і управлінських процесів. Брик Р. С., доцент, в.о. завідувача кафедри менеджменту і методології освіти ТОКІППО, кандидат педагогічних наук, закцентував увагу на основних підходах до оцінки професійної компетентності педагога.

На секційних засіданнях обговорено сучасні підходи щодо управління закладом освіти в умовах Нової української школи, умови ефективного, свідомого, грамотного та безпечного використання медіазасобів керівниками закладів освіти у професійній діяльності тощо.

Суховерська І. І., методист Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, представила принципи та механізми організації інклюзивного навчання для обдарованих дітей з використанням дистанційних технологій.

Далі у рамках конференції на секційному засіданні було порушено низку  питань: управління закладом освіти; безперервний професійний розвиток педагогічних працівників; використання  інноваційних  підходів  в організації  методичної  роботи  з  педагогічними  кадрами; самомаркетинг педагога;  дошкільна освіта в Україні, підходи та шляхи реалізації; використання технології «проєктна діяльність» у роботі з педагогами дошкільного закладу; соціалізація дошкільників в умовах реалізації завдань медіаосвіти та багато інших.

Інформативними та пізнавальними були виступи завідувачів/директорів закладів дошкільної освіти, , а також вихователів-методистів, які поділилися СХОДИНКАМИ УСПІХУ з досвіду роботи ЗДО.

За підсумками роботи конференції буде видано збірник тез.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер