images/stories/logosait.jpg

 

Відбувся конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

Відбувся конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів

0

Як можна популяризувати науку серед учнів середнього шкільного віку? Відповідь проста: залучення школярів до конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів. Щороку в конкурсі дослідницьких проєктів бере участь понад сотня юних пошуковців, які самотужки будують власний шлях у світ науки.

У 2020 році на розгляд журі надійшло 85 реферативних робіт (6 кл. – 16;  7 кл. – 27; 8 кл. – 42) із 32 навчальних закладів Тернопілля, що свідчить про зростаючий інтерес обдарованої учнівської молоді до дослідницької діяльності.

Вперше конкурс дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів проходив онлайн на платформах Zoom та Google meet. Згідно правил конкурс відбувався у два етапи: заочне оцінювання реферативних робіт та захист. Учні 6-8 класів продемонстрували наукове бачення альтернативних джерел енергії і розуміння необхідності екологічно чистих технологій в енергетиці, проблеми сміттєзвалищ, матеріали краєзнавчих розвідок, мистецтва слова та ономастичні простори.

За висновками журі, переможцями стали 73 конкурсанти, які, відповідно, здобули 17 – перших, 30 – других, 26 – третіх місць.

СПИСОК переможців конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6 – 8 класів - http://xn--80axe.xn--j1amh/1-866

 

http://xn--80axe.xn--j1amh/

 


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер