images/stories/logosait.jpg

 

23 школярі Тернопільщини отримали високі результати у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач

23 школярі Тернопільщини отримали високі результати у Міжнародному чемпіонаті з розв’язування логічних математичних задач

0

Такі результати тернопільські учні показали у півфіналі 34 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Школярі вибороли право участі у Всеукраїнському фіналі чемпіонату, який традиційно щорічно проходить у м. Вінниця. Активну участь у півфіналі чемпіонату  взяли учні Тернопільських спеціалізованих шкіл  №7 та № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов, Тернопільських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №11 та №19, Мишковицької ЗОШ та Острівської ЗОШ Тернопільського району, Теребовлянської ЗОШ № 1.

Серед переможців учень 8 класу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Матвій Співак, який минулого року увійшов до десятки найсильніших математиків серед учнів 6-7 класів у суперфіналі 33 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач, що відбувся у м. Парижі.

Цього року, у зв’язку з карантинними обмеженнями, не всі учні, які успішно пройшли заочний чвертьфінал конкурсу, змогли продовжити естафету змагань. Зауважимо, що через обставини, зумовлені пандемією коронавірусу, терміни проведення півфіналу 34 Міжнародного чемпіонату були зміщені. Організатори планують проведення фіналу  та суперфіналу  чемпіонату в офлайн форматі по завершенню карантинних обмежень. Про дату проведення наступних етапів змагань буде повідомлено додатково. Список учнів – учасників Всеукраїнського фіналу 34 чемпіонату розміщено у віртуальному методичному кабінеті «Педагогічна майстерня математики».

Нагадуємо, що до 25 грудня  2020 року триває заочний чвертьфінал 35 Міжнародного чемпіонату. Юні математики запрошуються до розв’язування  цікавих логічних математичних задач  і участі у змаганнях. Метою чемпіонату є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів. Конкурс проводиться спільно з Міжнародним комітетом математичних змагань України та Французькою федерацією математичних змагань.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер