images/stories/logosait.jpg

 

«Збережемо ліси для майбутніх поколінь»

«Збережемо ліси для майбутніх поколінь»

0

З метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно- експериментальній роботі в галузі лісового господарства Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  провів Всеукраїнську онлайн-конференцію для учнівської молоді «Збережемо ліси для майбутніх поколінь».

Його учасниками стали 43 представники учнівських лісництв України – учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

Учасники конференції гідно презентували свою науково-дослідницьку роботу в галузі лісознавства, обмінялися досвідом роботи своїх учнівських лісництв по збереженню і примноженню лісових культур свого регіону та виявили високий рівень підготовки, продемонстрували свої знання, творчі здібності, кмітливість і винахідливість.

Тернопільщину представляло Калагарівське учнівське лісництво Гусятинського району. Іван Головатий виступив із презентацією роботи «Природне поновлення бука лісового у вікових деревостанах природного заповідника «Медобори».

http://ecocentr.edukit.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер