images/stories/logosait.jpg

 

Михайло Головко: «Розвиток авіації у Тернополі – одне з наших першочергових завдань»

Михайло Головко: «Розвиток авіації у Тернополі – одне з наших першочергових завдань»

На цьому наголосив голова обласної ради під час обговорення перспектив розвитку малої авіації на базі тернопільського аеропорту з першим заступником Володимиром Болєщуком та Артемом Пуківським – головою ГО «Аероклуб Тернопіль».

«Ми з пілотами Тернопільщини створили аероклуб, до якого належить більше десяти осіб. Спершу тренувались на нашому летовищі, але згодом аеропорт втратив сертифікати. Базуємось тепер на приватній ділянці ділянці», - зазначив Артем Ігорович та наголосив, що для розвитку клубу потрібна більша злітна смуга, яка сьогодні є лише в аеропорту.

Керівники області розглянули подані пропозиції, окреслили план дій та запевнили, що сприятимуть відновленню діяльності аероклубу на тернопільському летовищі.

«Розвиток авіації у Тернополі – одне з наших першочергових завдань, тому співпраця з професіоналами цієї сфери є для нас дуже важливою. Можливо, саме впровадження тренувальних та приватних польотів стане початком розвитку аеропорту «Тернопіль» до летовища міжнародного рівня», - зазначив голова обласної ради Михайло Головко.

01


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер