images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські легкоатлети привезли медалі з Всеукраїнських змагань з легкої атлетики «Подільська зима» із Хмельницького

Впродовж двох днів у Хмельницькому, в легкоатлетичному манежі ОЦФФУМ, тривав ХІІ Відкритий обласний легкоатлетичний турнір «Подільська зима». Ці традиційні змагання цьогоріч зібрали юних спортсменів 2003 року народження і молодших з Київщини, Івано-Франківщини, Вінниччини, Житомирщини, Рівненщини, Полтавщини, Хмельниччини та Тернопільщини. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, вдало виступили на цих престижних стартах тернопільські атлети.

 

Так, Ігор Танасійчук (ОДЮСШ) з рекордом змагань здобув перемогу в потрійному стрибку з результатом 13.85 м, а в стрибках в довжину спортсмен виборов друге місце. Також в потрійному стрибку Максим Пупко (ОДЮСШ з літніх видів спорту) здобув "бронзу".

В стрибках у висоту призером став Ілля Варушичев з ДЮСШ Тернопільського району. У цьому ж виді відзначилась і представниця Тернопільського «Інваспорту» Єлизавета Ільєнко, яка, повторивши свій особистий рекорд (1 м 40 см) отримала бронзову нагороду.

В бігу на 2000 м срібну медаль завоювала Аліна Посівайло (Зборівська ДЮСШ).

Прекрасні виступи продемонстрували і наші метальники з обласної ДЮСШ: серед дівчат у штовханні ядра Дарина Мостова та Катерина Питель, посівши перше та друге місця, здобули, відповідно, «золото» і «срібло». Серед юнаків-метальників Олексій Навроцький був другим, а Ігор Маргусь - третім.

Також високі результати показали вихованці ОДЮСШ Денис Загалюк, Руслана Муравська в стрибках в висоту та Андрій Жук і Степан Петришин в штовханні ядра.

Додамо, що ще один представник Тернопільського «Інваспорту» Мар’ян Репета, який брав участь у турнірі, у секторі для стрибків у довжину посів сьоме місце, показавши результат 4 м 45 см.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер