images/stories/logosait.jpg

 

Майстер-клас «Креативна діяльність учнів у процесі вивчення образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво»

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти проведено майстер-клас для вчителів образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» на тему «Креативна діяльність учнів у процесі вивчення образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» в умовах реформування сучасної української школи». Захід відбувся на платформі онлайн-сервісу Google Meet.

Мета майстер-класу: ознайомити вчителів образотворчого мистецтва та вчителів інтегрованого курсу «Мистецтво» із мистецькими шедеврами світового та українського мистецтва різних стилів початку ХХ століття,  оригінальними художніми техніками у процесі вивчення мистецтва.

Учасники заходу переглянули майстер-класи: Світлани Вольської, викладача кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх викладання Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка («Виконання практичних робіт у групах, технологічні секрети та їх реалізація. Виконання оригінальних робіт у стилі модерн») та Наталії Саранчук, методиста відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти («Інтелектуальне сприйняття творів образотворчого мистецтва стилю модерн на уроках інтегрованого курсу «Мистецтво» в 9 класі»).

Світлана Вольська продемонструвала оригінальну практичну роботу з виготовлення вітальної різдвяної листівки, виконаної в стилі модерн, продемонструвала присутнім  новинки оригінальних художніх технік в царині сучасного образотворчого мистецтва.  Наталія Саранчук ознайомила учасників з цікавими та маловідомими фактами з історії образотворчого мистецтва, зокрема, зі стилем модерн, який в Західній Україні мав назву сецесія. Яскраві, хоча маловідомі музичні твори Станіслава Людкевича, Василя Барвінського, Нестора Нижанківського, Віктора Косенка, Федора Якименка, написані під впливом стилю модерн, викликали захоплення слухачів майстер-класу, потребу їх використання на уроках образотворчого мистецтва та  інтегрованого курсу «Мистецтво».

Вчителі, учасники заходу, поділились своїми враженнями від побаченого та почутого унікального матеріалу та схвалили відповідні рекомендації.

http://ippo.edu.te.ua/


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер