images/stories/logosait.jpg

 

Утворено віддалені робочі місця ЦНАПу

Утворено віддалені робочі місця ЦНАПу

0

До Байковецької сільської ради тепер входить 15 сіл. Для того, щоб якісно та оперативно надати усім мешканцям громади адміністративні послуги, постала потреба збільшити кількість віддалених робочих місць ЦНАПу, що діє у Байковецькій сільській раді. Відтак створено нові віддалені робочі місця. Зараз їх є дев’ять.

Відтепер вони діють у селах:  Дубівці, Курники  при Курниківському  старостинському окрузі;  Шляхтинці, Лозова при Шляхтинецькому  старостинському окрузі;  Гаї-Шевченківські  при Гаї-Шевченківському старостинському окрузі;  Соборне, Чернелів-Руський  при  Чернелево-Руському старостинському окрузі;   Ангелівка, Романове Село при Ангелівському старостинському окрузі.

Начальниця Центру надання адміністративних послуг Інна Скакун зазначила, що жителі інших сіл також отримають будь-яку необхідну послугу, звернувшись до адміністратора у найближчому або в будь-якому іншому селі громади. Тобто, якість та оперативність надання послуг залишаються пріоритетними.

Окрім того, вона анонсувала розширення з 2021 року кількості послуг, які будуть безпосередньо надаватися на місцях. Йдеться про реєстрацію місця проживання громадян, державну реєстрацію народження, шлюбу, смерті, реєстрацію права власності на нерухоме майно тощо.

https://bsr1653.gov.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер