У фізкультурно-оздоровчих заходах «Ти зможеш, якщо зміг я!» на Тернопільщині школярі змагались у фігурному водінні велосипеда

Минулими вихідними у спортивній залі Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети відбулись відкриті змагання зі спортивного туризму  з виду велосипедний туризм (фігурне водіння велосипеда), що проходили  в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!», присвячені Дню Збройних сил України. Учасники у трьох вікових групах змагались у фігурному водінні велосипеда.

У віковій групі 10-12 років серед дівчат переможну стрічку першості перетнула Олеся Лебідь, друге і третє місце здобули Ірина Легкунта  та Аліна Жук, а Сергій Юнь став переможцем серед хлопців.

Серед дівчат 13-15 років перше місце виборола Діана Коновалова друге і третє місце завоювали Інна Матвіїв та Христина Нечай. Серед хлопців переміг Назар Допик, друге місце в Олександра Болотного.

У віковій групі 16-18 років серед дівчат першість очолила Ірина Ляшко, а друге і третє місце здобули Вероніка Білоус та Наталія Бойко.

Серед гостей, збірних команд міст Почаєва та Тернополя, у вікових групах 10-12 років серед дівчат перемогла Вікторія Паляниця,  друге і третє місце здобули Софія Климець та Соломія Гуцало.

Серед хлопців першим став Назар Гуренко, а друге і третє місце у Костянтина Гонтарука і Арсена Безкоровайного.

У віковій групі 13-15 років серед дівчат переможницею стала Антоніна Лещук, а друге і третє місце завоювали Мирослава Зубкевич та Вікторія Ярмусь. Серед хлопців перше місце виборов Олег Хлєбаса, а друге місце здобув Владислав Овечкін.

Серед юнаків 16-18 років переміг Денис Котович, а друге і третє місце посіли Дмитро Лисий і Серафим Шатківський.

Захід було організовано спільною працею Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (директорка Оксана Пшенична) та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор Володиир Ванджура).

Організатори висловлюють щиру подяку керівництву Тернопільського ліцею №21 спеціалізованої мистецької школи імені Ігоря Ґерети Марії Гудимі, вчителю фізичної культури Ігорю Олексюку, суддівській колегії за плідну співпрацю в організації та проведенні заходу, - повідомляє Роман Романишин.