images/stories/logosait.jpg

 

Майже 20 молодих педагогів стали учасниками обласної школи професійного становлення

Майже 20 молодих педагогів  стали учасниками обласної школи професійного становлення

0

З метою надання методичної допомоги, сприяння професійному розвитку і зростанню педагогічної майстерності, в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі онлайн-сервісу Google Meet відбулося заняття обласної школи професійного становлення молодого вчителя на тему «Актуальні питання викладання історії та суспільствознавчих дисциплін».

Учасники заняття – майже два десятки молодих педагогів, які викладають історію, правознавство та громадянську освіту в закладах загальної середньої освіти Тернопільської області.

Модератором заходу був Іван Ярославович Букавин, методист, завідувач відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО, вчитель-методист. Він ознайомив молодих педагогів із завданнями, що постали перед історичною освітою в умовах реформування та впровадження Нової української школи.

Під час заняття учасники школи розглянули важливі для молодого вчителя питання організації сучасного освітнього процесу з історії, правознавства та громадянської освіти: методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів; навчальні програми та підручники; календарно-тематичне планування та плани-конспекти уроків; практичні заняття/роботи; критерії оцінювання навчальних досягнень учнів; поточне, тематичне та підсумкове оцінювання; ведення шкільної документації тощо.

Учитель Тернопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11, переможець обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» у номінації «Історія», вчитель-методист Інна Чернецька поділилася з учасниками заняття власним баченням і досвідом роботи зі створення сучасного освітнього середовища під час вивчення історії та суспільствознавчих дисциплін й організації ефективної позакласної роботи з школярами.

Завідувач науково-педагогічної бібліотеки Тернопільського ОКІППО Інна Сіньковська ознайомила молодих педагогів із фондами та інформаційними ресурсами бібліотеки, новинками науково-методичної літератури та фахової періодики. Молоді вчителі дізналися про можливості для професійного зростання, що їх дає використання послуг бібліотеки інституту.

Робота обласної школи професійного становлення молодого вчителя історії та суспільствознавчих дисциплін триватиме і в наступному році.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер