images/stories/logosait.jpg

 

Учні школи села Криве взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Ти зможеш, якщо зміг я!» до Дня Святого Миколая

Учні школи села Криве взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Ти зможеш, якщо зміг я!» до Дня Святого Миколая

У Кривенській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Скалатської міської ради Підволочиського району провели фізкультурно-оздоровчий захід «Ти зможеш, якщо зміг я!» до Дня Святого Миколая. Відбулось дійство з нагоди відкриття спортивного залу школи. За нагороди боролись шість команд дітей, що навчаються у 5, 6, 7, 8, 9 класах Кривенської ЗОШ І-ІІ ступенів Скалатської міської об’єднаної територіальної громади. Команди-учасниці змагались в естафетах та вікторині. Кожен спортивний колектив виявив згуртованість та продемонстрував  волю до перемоги.

Майже дві години тривали змагання та вікторина. В результаті спортивних баталій на швидкість, спритність та витривалість перемогу здобула команда “Спортсмени”, друге місце виборола команда “Спарта” , третє місце посів згуртований спортивний  колектив “Переможці”.

Команди, які зайняли І-ІІІ місця, нагороджені  відзнаками, а учасники команд - медалями та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” .

Найактивніші учасники заходу отримали  відзнаки та сувеніри з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Фізкультурно-оздоровчий захід з нагоди відкриття спортивного  залу Кривенської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Скалатської міської ради відбувся за підтримки директора школи Тетяни Іванівни Куц, начальника відділу освіти Скалатської міської об'єднаної територіальної громади Тетяни Павлівни Добенької, міського голови Скалатської міської об’єднаної територіальної громади Петра Васильовича Савончака.

Організатори змагань: Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Скалатський комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер