images/stories/logosait.jpg

 

Кубок області з волейболу серед чоловічих аматорських команд завоювала команда «Олімп» з Борщова

убок області з волейболу серед чоловічих аматорських команд завоювала команда «Олімп» з Борщова

Фінал Кубку Тернопільської області з волейболу серед чоловічих аматорських команд 2020 року розіграли чотири команди: ВК «Олімп» з міста Борщів, Хоростківська ОТГ, Великобірківська ОТГ Тернопільського району та ВК «Бережани» з міста Бережани. Переможцем змагань став волейбольний клуб «Олімп», який у півфіналі впевнено обіграв бережанців та у фіналі - волейболістів з смт Великі Бірки з рахунком 2:0. Таким чином, великобірківчани стали другими. Бронзові нагороди здобула команда з Бережан, яка перемогла волейболістів з Хоросткова.

Кращим гравцем змагань суддівська колегія визнала Володимира Цимбалістого з ВК «Олімп», а кращим пасуючим було названо Андрія Кузика з Великих Бірок.

Нагороди волейболістам вручали начальник управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Віталій Тріль, Президент Федерації волейболу Тернопільської області Олександр Богомол та його заступники Юрій Кравцов і Олег Іващенко, голова Тернопільської ТО «ВФСТ «Колос» Георгій Гунтік.

Організаторами змагань виступили управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА, Федерація волейболу Тернопільської області та Тернопільська територіальна організація ВФСТ «Колос».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер