Відбулась першість селища Гусятин з міні-футболу до Дня Святого Миколая

Впродовж двох днів, 19-20 грудня 2020 року, в Гусятині, на майданчику зі штучним покриттям тривала першість з міні-футболу, присвячена Дню Святого Миколая. У змаганнях взяли участь п’ять команд, які грали за коловою системою. Футбольні баталії виявили майстерність кожного спортивного колективу, - повідомляє директор Гусятинського районного комунального підприємства ФСТ «Колос - спорт для всіх» Антон Кузик.

В результаті перемогу здобула команда Гусятинського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя. Друге місце виборов спортивний колектив «Мехзавод», третє місце посіла команда Гусятинської районної дитячо-юнацької спортивної школи.

Команди, які вибороли І-ІІІ місця, нагороджені кубками та відзнаками, а учасники – медалями та відзнаками Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».