images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські рятувальники отримали ключі від нових пожежних автомобілів та нове обладнання

Тернопільські рятувальники отримали ключі від нових пожежних автомобілів та нове обладнання
Управління ДСНС України в Тернопільські області отримало нові спеціальні аварійно-рятувальні та пожежні автомобілі, а також іншу потужну укомплектовану техніку та обладнання.
На жаль, уся ця техніка не прийшла, щоб відпочивати. Кожної доби рятувальники Тернопільщини виїжджають за сигналом «тривога» близько трьох десятків разів. Лише з початку цього року силами ДСНС ліквідовано 1961 пожеж, врятовано 11 людей, 746 будівель, 81 автотранспортну техніку та майно на суму 224 мільйони гривень. Не злічити виїздів на допомогу людям у ДТП, при аваріях, підтопленнях та інших небезпечних ситуаціях. І всюди від матеріально-технічного забезпечення залежить не лише якість виконаної роботи, а й безпека самих рятувальників, які щоденно ризикують життям та здоров’ям заради порятунку потерпілих.
У церемонії вручення авто та обладнання рятувальникам краю взяв участь заступник голови обласної ради Ігор Сопель.
«Прийміть найщиріші вітання від голови обласної ради та усього депутатського корпусу, - сказав заступник голови обласної ради. – Ви – представники мужньої професії, головна місія якої рятувати людські життя та національні багатства. У мирний час ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з нещадним лихом. Ви завжди на варті. У будні чи свята ви, ризикуючи собою, завжди готові прийти на допомогу. На вашому рахунку тисячі врятованих життів. Ви завжди там, де є загроза для людей, їх домівок та майна. Ваше гасло - "Запобігти. Врятувати. Допомогти". І воно відображає суть нелегких буднів рятівників. Переконаний, нова техніка сприятиме вашій мужній місії. Завдяки цим автомобілям ви швидше зможете потрапити на місце пожежі, а відтак надати допомогу потерпілим. Тож нехай ці автомобілі будуть вам у пригоді та ніколи не виходять з ладу. Нехай вас оберігає Господь, мир і злагода нехай панують у ваших домівках, ваших родинах. Якими б складними не були завдання, завжди повертайтеся живими та здоровими додому!»
0123
4567
8910


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер