images/stories/logosait.jpg

 

До Дня Святого Миколая на Теребовлянщині відбулась ціла низка спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів

До Дня Святого Миколая на Теребовлянщині відбулась ціла низка спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів

Ціла низка спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, організованих Центром розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради до Дня Святого Миколая, відбулась у Теребовлі. Насамперед, це турнір з боксу серед юнаків, у якому 12 грудня змагались команди з міст Кременець, Тернопіль та місцеві шанувальники цього виду спорту. «Жоден із хлопчиків не проявив слабкість, у кожному спортивному бою тримався до останнього. Юні любителі боксу в є прикладом для багатьох однолітків та гордістю для своїх батьків», - стверджує організатор турніру та тренер клубу «Характерник» Віталій Москва.

15 грудня Центр розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради провів турнір з міні-футболу серед дітей 2009-2010 р.н. і молодших. Участь у змаганнях взяли 6 команд. За підсумками матчів, місця у турнірній таблиці розподілились так:

1. смт. Гусятин

2. «Чемпіон-1» (м. Тернопіль)

3. «Нива» (м. Тернопіль)

4. м. Теребовля-1

5. «Чемпіон-2» (м. Тернопіль)

6. м. Теребовля-2.

Юні любителі міні-футболу були нагороджені кубками, медалями та грамотами Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради.

21 грудня до Дня святого Миколая було організовано турнір з волейболу серед юнаків 2004 р.н. і молодших. У змаганнях брали участь команди ДЮСШ (м. Тернопіль), Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради, ДЮСШ (м. Луцьк), ДЮСШ (м. Стрий). За результатами ігор перше місце зайняла команда ДЮСШ (м. Тернопіль), на другому була команда ДЮСШ (м. Стрий), третє посіла команда міста Теребовлі, четверте - команда ДЮСШ (м. Луцьк).

Також Центр розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради спільно з районною Федерацією футболу організовували турнір з міні-футболу на відкритих майданчиках, в якому виступили 24 команди.

За результатами ігор команди зайняли такі місця:

1. смт. Микулинці

2. ФК «Нива» Лошнів

3. село Хмелівка

4. місто Теребовля «Ветерани».

Ще одні футбольні баталії з нагоди Свята Миколая розгорілись на турнірі серед дітей 2013-2014 р.н. «Крок до мрії», який Центр розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради провели спільно з відділенням футболу. Тренер юних футболістів –Володимир Лукачик. Усі діти були нагороджені грамотами та медалями від Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради, - повідомляє директор Центру Ярослав Королюк.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер