images/stories/logosait.jpg

 

Духовність і демократія

Духовність і демократія

0

Учні–члени Бучацької філії МАН України провели конференцію «Духовність і демократія». Вони приготували короткий  огляд духовного життя нашого народу в період 1939-2020 р., порівняли духовний світ громадянина України. 

Цікаве поєднання: те, що не піддається якомусь чіткому визначенню, і те, що має свої закони й межі. Духовність - складає внутрішній світ людини: милосердя, любов, добро, співчуття, це те, що у душі кожної людини. Демократія  - народовладдя, політичний лад, у якому встановлені і здійснюються на практиці  способи і форми народовладдя, законодавчо закріплені гарантії свобод і прав людини.

Здається ці поняття зовсім різні, далекі один від одного.  Але , насправді вони тісно пов’язані, бо те, в якому середовищі , при якому режимі живе людина  і визначає її духовний світ. Тема конференції дала змогу пригадати важкі для українського народу, духовності часи. І можемо   оцінити сьогодні  зміни, які відбулися у нашій країні починаючи з 30-х років. Найбільші зміни  відбулись у духовому та культурному житті українців: нові поети та письменники,  відновлення храмів і будівництво нових. Учасники конференції познайомились із творчою спадщиною  відомих митців, художників тощо.

http://xn--80axe.xn--j1amh/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер