images/stories/logosait.jpg

 

Завершальний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання проходив в он-лайн форматі

Завершальний етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання  проходив в он-лайн форматі

0

У заході взяли участь 17 команд з різних областей України. Програмою змагань передбачалося проведення теоретичного заліку та практична частина. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік та монтаж пристрою.

Учасники змагань протягом двох днів демонстрували здобуті у процесі навчання на гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами.

У результаті напруженої боротьби команда Тернопільської області посіла ІV місце на цих змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

Переможцями в особистому заліку стали: Владислав Тераз – диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеня (в старшій групі до 18 років, керівник гуртка Сергій Капелусь) та Юрій Гладкий - диплом ІІ ступеня (в молодшій групі до 15 років, керівник гуртка Віктор Стеценко). Обидва учасники – вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

http://obltechnik.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер