images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські біатлоністи стали срібними призерами чемпіонату України у естафетній гонці

Тернопільські біатлоністи стали срібними призерами чемпіонату України у естафетній гонці

На чемпіонаті України з біатлону, який проходить у Буковелі, відбулись естафети. Організатори прийняли рішення про спільний старт чоловічої та жіночої гонки - хлопці пішли в гонку першими, дівчата відразу за ними. На кожному етапі спортсмени бігли по чотири кола - до стрільби лежачи долали два. Срібним призером в естафетній гонці 4х7,5 км серед чоловіків стала тернопільська команда. У її складі виступали учні обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Руслан Бригадир, Давид Драбик та вихованці ТО ШВСМ Віталій Мандзин та Віталій Труш.

 

Як повідомляє прес-служба Федерації біатлону України, вже до середини гонки позначилася колосальна перевага двох чернігівських команд. У хлопців зусиллями Сергія Теленя і Артема Тищенка, які на двох використали лише один запасний патрон, перевага збірної Чернігівської області досягла майже трьох хвилин! Куди цікавішою була боротьба за місця, що залишилися на подіумі. Досить сказати, що на третьому етапі після стрільби лежачи чотири команди-претенденти на срібло і бронзу розташовувалися в межах десяти секунд!

Вирішальною тут виявилася швидкість двох представників команди Б - Руслана Бригадира і Віталія Труша, які на заключних відрізках представляли Тернопільську область і завершили зусилля Віталія Мандзина і Давида Драбика срібними медалями. Головними суперниками тернополян були спортсмени Сумської області, але Євген Івченко, Дмитро Грущак, Владислав Чихарь і Денис Насико змушені були задовольнятися бронзою.

Ось якими враженнями від гонки та чемпіонату поділився біатлоніст збірної Тернопільської області Віталій Мандзин для офіційного інтернет-сайту Федерації біатлону України.

- Віталік, як оціниш цей чемпіонат для себе?
- В загальному – непогано, враховуючи те, що я особливих надій на ці змагання не покладав. У цьому році у мене ще була проблема із коронавірусом, оскільки я захворів. Якщо порівнювати з результатами, із хлопцями, які тренуються із командою Б, вони доволі непогані.

- До яких наступних стартів ти готуєшся?
- Далі у нас юніорський чемпіонат України, якщо не помиляюсь, він проходитиме у Яворові, одразу після нього – юнацький чемпіонат України, який буде відбірковим на юніорський чемпіонат світу.
- Як тобі далася сьогоднішня естафета?
- Не вдалося показати все, що хотів. Потрібно було стріляти стійку з «п’яти», щоб вивести команду на перше місце, адже ходом відчував себе непогано, з Сергієм Теленем ми показували однаковий час. Я не задоволений стрільбою стоячи, адже спрацював з семи пострілів, і мені це не сподобалося.

Спілкувалася Дарія Вирста

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер