images/stories/logosait.jpg

 

Букмекерські ставки на собачі перегони онлайн

Букмекерські ставки на собачі перегони онлайн


Собачі перегони давно користуються популярністю в світі, але українські букмекерські контори стали додавати їх в лінію порівняно недавно. Для більшості користувачів подібні ставки на собачі перегони вважаються екзотичними, а безліч нюансів вимагають попереднього вивчення. Спершу важливо розібратися, як робити ставки на собачі перегони, а потім переходити до реальніх депозитів.

Забіги організовуються регулярно, в них бере участь регламентоване число собак, кожна виступає під певним номером. Тварини спільно стартують зі спеціальних кабінок і намагаються наздогнати штучну приманку. Перемогу отримує учасник, швидше за інших дістався до фінішної межі. Правила відрізняються простотою, але забіги вкрай популярні в певних країнах Європи.

Види ставок на собачі забіги

Найбільшою популярністю ставок на собачі забіги користуються шість видів ставок:

  1. Place only — обраний учасник займе одну з двох лідируючих позицій.
  2. Win only — вибір тріумфатора, підійде для професійних бетторов, так як розраховувати тільки на «всесильність» лідерів не можна.
  3. Show — біжить займе призове місце в протистоянні.
  4. Forecast — визначитися з двома претендентами, які першими прийдуть до фінішу. Потрібно точно визначити послідовність.
  5. Two twists — оцінюються два фаворити, їх позиції (1 або 2) не вимагають визначення.
  6. Triffecta — визначення точної послідовності финиширования трьох претендентів. Існує різновид з чотирма собаками, але зазначені варіанти підійдуть професіоналам або щасливчикам.

Поради початківцям в ставках на собачі перегони

Перед тим, як робити ставки на собачі перегони, важливо ознайомитися з особливостями проведення змагань і оцінити шанси суперників на перемогу. Деякі букмекери висвітлюють тільки найпрестижніші першості, інші намагаються охопити максимальну кількість турнірів з різних куточків планети.

Ознайомтеся зі статистичними показниками, щоб ефективно зробити ставку на собачі перегони та виявити аутсайдерів, які виступають зі змінним успіхом. Визначте фаворитів, керуючись минулими виступами. Тільки всебічний огляд кожного учасника дозволить сформувати загальну картину того, що відбувається.

В окремих ситуаціях прогноз може суперечити зазначеним коефіцієнтам, але якщо беттор впевнений у власних здібностях, то слід поставити ставку на собачі перегони. Аналітикам БК Паріматч важко охопити всі чемпіонати, тому їх детальне вивчення дозволить підвищити відсоток виграшів.

В БК Паріматч Україна представлена ​​різноманітність ринків, а протягом дня проводиться безліч перегонів. Ставки онлайн на собачі перегони можна здійснювати практично цілодобово. Якщо гравець наділений здібностями аналітика, то він легко зможе примножити банк в короткий термін. Однак не слід піддаватися азарту і намагатися поставити на всі події, адже недбалість чревата втратою депозиту.

Більшість собак готується для декількох років змагань, після чого фізичний стан погіршується. Тварини можуть демонструвати стабільність тільки при повноцінній підготовці, однак навіть досвідчені припускаються помилок (падіння, неправильний захід у поворот), що додає елемент непередбачуваності в ставки онлайн на собачі перегони.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер