images/stories/logosait.jpg

 

У бібліотеці - нові книги з автографом

У бібліотеці - нові книги з автографом

0

Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека, а саме відділ краєзнавчої літератури та бібліографії, щиро вдячні за книги «Мистецький олімп Надзбруччя» та «Настасівський народний хор»,  отримані в дар бібліотеці від шанованого краянина, хормейстера, режисера, художнього керівника Настасівського народного хору, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, громадсько-культурного діяча, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Франківа.

Книги подаровані з автографом і дарчим написом : «Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці в знак багаторічної творчої співпраці на теренах розвою культури і мистецтва Тернопільщини та України. З найкращими побажаннями та повагою».

Книга «Мистецький олімп Надзбруччя» видана у співавторстві з Василем Губ’яком — кандидатом історичних наук, доцентом, викладачем Теребовлянського коледжу культури і мистецтва. Свою працю автори присвятили митцям Надзбручанського краю, охопивши період із 1986 по 2015 роки.

Цінним в цьому виданні є систематизовані відомості про діяльність майстрів мистецтв та аматорських художніх колективів районів області за 30 років діяльності Співочого поля в Тернополі.

«Співає Настасівський народний хор» - це перше видання творчого репертуару колективу. У книгу увійшли  33 твори, різних за жанром. Це тільки невелика частина творчого доробку колективу. Хором напрацьовано багато тематичних програм, які включають в себе низку героїчних, історичних, патріотичних, авторських пісень, шевченківських творів, українських народних пісень, духовних творів, колядок та щедрівок.

Дане видання збагатить репертуар багатьох аматорських колективів, а також стане історичною пам’яткою про колектив, який своєю творчою працею ось уже 34 роки дарує людям радість, зберігає українські національні традиції та цілюще джерело українського народу — українську пісню.

http://library.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер