images/stories/logosait.jpg

 

“Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”

“Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”

0

У режимі онлайн з метою вдосконалення практичних навиків та прийомів організації роботи керівників гуртків, курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину відбулося заняття школи педагогічної майстерності керівників гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю для працівників ряду ОТГ області.  Тема заняття - “Військово-патріотичне виховання – сучасний погляд”.

Методист центру виховної роботи, захисту прав дитини і громадянської освіти Борис Волянюк акцентував увагу учасників на нормативно-правовій базі та складових національно-патріотичного виховання, завданнях Нової української школи, формах  та методах їх реалізації в умовах сьогодення.   Практичний психолог навчально-методичного центру психологічної служби і соціальної роботи Надія Мерена обґрунтувала формування життєстійкості в учнівської молоді на заняттях гуртків військово-патріотичного профілю та запропонувала практичну вправу.

Цікавим досвідом роботи гуртків та курсів за вибором військово-патріотичного профілю в умовах карантину поділилися керівники гуртків з Борщівської та Хоростківської ОТГ.

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер