images/stories/logosait.jpg

 

У музеї вшанували дітей загиблих учасників АТО/ООСУ музеї вшанували дітей загиблих учасників АТО/ООС

У музеї вшанували дітей загиблих учасників АТО/ООС

0

«Христос народився!» такими словами розпочалася у Різдвяні свята щемлива акція «Подаруй дитині свято», яка відбулася у музеї національно-визвольної боротьби Тернопільщини.

Протягом місяця діаспорою та громадськими організаціями у Великій Британії збиралися кошти для дітей загиблих та померлих учасників АТО/ООС з Тернопільщини. Ініціаторами та організаторами збору коштів у Лондоні були Союз Українців у Великій Британії, Українська школа Пречистої Діви Марії у Лондоні, «LondonEvromaidan». Долучилися до організації акції Українська Всесвітня Координаційна Рада, Музей національно-визвольної боротьби Тернопільщини, надавши приміщення для проведення заходу із дотриманням усіх карантинних вимог, та меценати.

«Дякуємо родинам, матерям, дітям, чиї батьки пожертвували життям, захищаючи нашу країну на Сході України. Це наш обов’язок пам’ятати про ці події перед їхньою світлою пам’яттю. Ми цінуємо і шануємо цей подвиг! Ця співпраця між українцями в Лондоні та жителями Тернопілля буде налагоджуватися і розвиватися у майбутньому", – сказав один з організаторів заходу голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний.

Директор музею національно-визвольної боротьби Тернопільщини Євген Філь представив виставки, які функціонують на даний момент в музеї, і зазначив: «Пам’ять про Героїв, про наших воїнів буде вічно жива і музей національно-визвольної боротьби якраз і буде осередком, де увіковічнять пам'ять про безсмертних захисників України».

Галина Городиська, член громадської організації «LondonEvromaidan», розповіла, що це вже третя акція, яка проведена протягом місяця на теренах Західної України. Дві попередні – це надання коштів у дитячий кризовий центр «Діти вулиці у Львові» та у «Новосільський обласний спеціалізований навчальний виховний комплекс» у с. Нове Село Тернопільського району.

Близько 30 сімей Тернопільщини отримали подарунки та грошову допомогу, а головне відчуття того, що про них пам’ятають і пам’ятають про подвиг їхніх рідних у боротьбі за цілісність нашої держави.

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер