images/stories/logosait.jpg

 

Нагороджено переможців Всеукраїнських он-лайн змагань з радіоелектронного конструювання

Нагороджено переможців Всеукраїнських он-лайн змагань з радіоелектронного конструювання

0

На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) вітали переможців та призерів завершального IV етапу Всеукраїнських он-лайн змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

У результаті напруженої боротьби команда Тернопільської області посіла ІV місце. В особистому заліку дипломом ІІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у старшій віковій категорії нагороджений Владислав Тераз, вихованець гуртка "Електроніка" ТОКЦНТТШУМ (керівник Сергій Капелусь). Дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у молодшій віковій категорії відзначений Юрій Гладкий, вихованець гуртка радіоелектронного конструювання ТОКЦНТТШУМ (керівник Віктор Стеценко). Також переможці нагороджені цінними подарунками.

Загалом у Всеукраїнських он-лайн змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання взяли участь 17 команд з 16 регіонів України (55 учасників). Змагання проводилися із застосуванням інноваційних технологій: теоретичний залік та практична роботи з використанням комп'ютера та вебкамери, а суддівська колегія вела відеоспостереження за учасниками змагань під час виконання робіт. Вибраний формат проведення показав свою дієвість та відповідність сучасним вимогам.

http://obltechnik.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер