images/stories/logosait.jpg

 

«Формування іншомовної компетентності в аудіюванні»

«Формування іншомовної компетентності в аудіюванні»

0

З метою розвитку професійної рівня вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти  на базі Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти відбулося онлайн засідання проблемної групи на тему «Формування іншомовної компетентності в аудіюванні».

Учасники засідання, а це 49 учителів англійської мови закладів загальної середньої освіти Тернопільської області, ознайомилися з методикою формування англомовної компетентності в аудіюванні з урахуванням сучасних умов та тенденцій. Зокрема, засвоїли структуру англомовної компетентності в аудіюванні та цілі формування аудитивної компетентності в сучасній школі; розвинули уміння використовувати ефективні вправи на певному етапі англомовної компетентності в аудіюванні; розвинули уміння використовувати доцільні засоби формування англомовної компетентності в аудіюванні та способи контролю рівня її сформованості.

Учасники отримали інформацію про навчально-методичні матеріали для формування умінь аудіювання на уроках та в позаурочній діяльності.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер