images/stories/logosait.jpg

 

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко з робочим візитом відвідав Великогаївську об’єднану територіальну громаду

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко з робочим візитом відвідав Великогаївську об’єднану територіальну громаду

Про здобутки громади очільнику області розповів сільський голова Олег Андрійович Кохман.

Зокрема, у Великогаївській ОТГ в одній із перших було створено Центр надання адміністративних послуг, який вже не один рік показує свою ефективність. Адже в одному місці люди можуть отримати не лише найпотрібніші адміністративні, але й паспортні послуги, послуги державного реєстратора. Місцевий ЦНАП співпрацює із спеціалістами Пенсійного фонду, Управлінням соціального захисту, центром зайнятості, також тут відкрито консультативний пункт для бізнесу. На досить високому рівні в громаді й медицина. Тут створено сучасну амбулаторію та ФАПи, які надають широкий спектр медичних послуг.

Під час візиту керівництво області побувало в офісах старост Товстолузького та Скоморохівського старостинських округів, амбулаторіях загальної практики сімейної медицини сіл Великі Гаї та Баворів, клубі села Скоморохи, а також оглянули джерело «Божої любові» у селі Кип’ячка.

На завершення візиту Михайло Головко поспілкувався із колективом Великогаївської сільської ради.

«Великогаївська громада є однією з найбільших та найуспішніших на Тернопільщині. Вона показує досить хороші результати у своєму розвитку. Тут мають чим пишатися. І це, перш за все, є результатом спільних зусиль сільського голови та всієї його команди, які вболівають за свою громаду та працюють на її благо.

Зі свого боку, як голова Тернопільської обласної ради, буду сприяти подальшому розвитку Великогаївської ОТГ, адже моє завдання відстоювати інтереси області та кожної її громади», - зазначив очільник області.

01234


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер