images/stories/logosait.jpg

 

Проєкт «Тренування із зіркою» проведуть у Тернополі за участі БК «Тернопіль»

Проєкт «Тренування із зіркою» проведуть у Тернополі за участі БК «Тернопіль»

Унікальний захід «Тренування із зіркою» 25 січня відбудеться в Тернополі. Це Всеукраїнська акція, яку організували Федерація баскетболу України та титульний спонсор чоловічої Суперліги ТМ «Parimatch». Проходить вона у різних містах України за участі відомих місцевих баскетбольних команд. Головною дійовою особою проєкту в Тернополі стане БК «Тернопіль».

Як стверджують організатори, найважливіше в таких акціях — комунікація представників ЗМІ, вболівальників і гравців команд між собою. Це сприяє не лише популяризації та розвитку спорту,  і баскетболу зокрема, а й дає можливість дізнатися, як живуть команди та їх спортсмени, які є проблеми, та об’єднати зусилля для їх вирішення.

Зустріч із БК «Тернопіль» в рамках проєкту «Тренування із зіркою» відбудеться у залі ФОК, що на вулиці вул. Братів Бойчуків, 4А. Участь у заході візьмуть гравці команди, а й уболівальники та представники ЗМІ, які зможуть ближче познайомитися зі світом професійного баскетболу, більше дізнатися про команду їхнього міста, поспілкуватися зі спортсменами. Початок о 18 годині.

Нагадаємо, що цього сезону БК «Тернопіль» дебютував у Суперлізі «Parimatch».

Фото з архіву БК «Тернопіль»

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер