images/stories/logosait.jpg

 

Працедавці та громадяни Тернопільщини сплатили понад 298 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Працедавці та громадяни Тернопільщини сплатили понад 298 млн грн податку на доходи фізичних осіб

Майже 298,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб спрямували до бюджетів усіх рівнів платники Тернопільської області упродовж січня цього року. Про це повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина. «Порівняно з аналогічним минулорічним періодом надходження даного платежу зросли на 33,5 млн гривень», – зазначив посадовець.

«З усієї суми сплаченого податку державний бюджет отримав 75,3 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці поповнились на 222,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб», – конкретизував очільник ГУ ДПС Тернопільщини.

Податківець також додав, що найбільше податку отримав Тернопільський район, а це – 160,4 млн гривень. Надходження з податку на доходи фізичних осіб Чортківського та Кременецького районів склали відповідно 45,3 млн грн та 17,1 млн гривень.

Варто мати на увазі, що податок на доходи фізичних осіб є одним із бюджетоформуючих дохідної частини місцевих скарбниць. При цьому, основну частину в надходженнях цього платежу займає оподаткування заробітної плати та інших доходів громадян. Тому протидія нелегальній зайнятості – одне із пріоритетних завдань податкової служби.

Відділ пресслужби

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер