images/stories/logosait.jpg

 

"ПЛАКАЛЬЩИЦЯ НА ПОХОРОНАХ": ПОЛЯКОВА ПУБЛІЧНО ПРОЇХАЛАСЯ ПО КАРОЛЬ, А ПОТІМ ВИБАЧИЛАСЯ

Співачка Оля Полякова спричинила "холівар" у мережі, грубувато пожартувавши про свою колегу Тіну Кароль. Сидячи у журі шоу "Маска", вона назвала ту "відомою плакальщицею на похоронах".

Дотеп Полякової викликав дещо нервовий сміх у Насті Каменських та Андрія Данилка. Та хвилю обурення в мережі, особливо серед фанатів Кароль.

Згодом Оля записала відео-вибачення, яким поділилася в Instagram.

"Це стосується лише творчості та пісень Тіни Кароль. Я дійсно думаю, що останнім часом у Тіни дуже сумний репертуар. Але саму артистку Тіну Кароль я дуже люблю та поважаю і ніколи б не стала жартувати на тему її особистої трагедії, історії. Всіх, кого це зачепило та образило, я щиро прошу пробачення", - заявила співачка.

"А до режисерів монтажу у мене окреме прохання: ну якщо ви бачите, що щось йде не так і може бути інтерпретовано невірно, то вирізуйте, ви ж і так багато хорошого вирізаєте, що залишається лише те, що журі неадекватне", - додала вона.

Утім несхоже, що Кароль прийняла вибачення Полякової.

 

До слова, в Тіни надзвичайно доречно вийшла нова пісня, яка має назву "Скандал". Тож навіть закрадається крихітна підозра, чи не могли, бува, артистки навмисне домовитися про публічну сварку.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер