images/stories/logosait.jpg

 

Обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину» триває

Обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину» триває

Мабуть, усі любителі фізичної культури і спорту та неодноразові учасники фотоконкурсів, відеоконкурсів, конкурсів малюнка на спортивну тематику вже знають, що Тернопільський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» з 18 січня до 25 лютого 2021 року оголосив  про проведення обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину, щоб залучити до систематичних занять фізичною культурою і спортом якнайбільше дорослих та дітей.

 

Важливою метою конкурсу є також прищепити дітям любов до фізичної культури і спорту вже із самого раннього дитинства, а також, щоб їх батьки завжди були прикладом для них. Адже будь-які спільні заняття, зокрема, руховою активністю, фізичною, згуртовують сім'ї та сприяють хорошому настрою, покращують психологічний клімат у родині.

На сьогоднішній день у Тернопільський обласний центр фізичного населення «Спорт для всіх» учасники надіслали вже 53 відеоролики, що відображають зимові розваги: катання на санках, ковзанах, лижах, виконання фізичних вправ на свіжому повітрі. Роботи надходять з різних куточків Тернопільщини – Шумщини, Кременеччини, Лановеччини, Теребовлянщини, Чорткова, Борщова, Збаража, Скала-Подільської, міста Тернополя.

Отож, оскільки на Тернопіллі, як і на всій Україні, нарешті розпочалась справжня зима, у шанувальників спорту та здорового способу життя з'явилась ще одна можливість продемонструвати свої улюблені спортивні активності. Відтак, усі, хто хоче долучитись до участі в обласному відеоконкурсі «Спортивна зима» під час карантину, ще мають можливість знімати свої відеоролики та надсилати їх у Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Обласний відеоконкурс «Спортивна зима» під час карантину триває.

Нагадуємо, що усі надіслані відеоролики на відеоконкурс мають відображати активний спосіб життя людей від молодшого до старшого віку, як на свіжому повітрі так і у спортзалах. Участь у ньому можуть взяти усі бажаючі, без вікових обмежень.

Відеоролики потрібно надсилати за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та через месенджер на Фейсбук сторінку Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Усі відеоролики, які подаються на конкурс, мають бути авторськими, допускається одна робота одного автора. Ролики повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

– файл у форматі MP4 (тривалість якого не перевищує 120 секунд);

– колаж та комп'ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;

– назва робіт повинна мати такий вигляд: Ім'я, Прізвище, вулиця, населений пункт, район, контактний номер телефону (автора).

(Наприклад: Руслан Бойко, вул. Подільська, 14, с. Байківці, Бережанський район, тел. 0595236511).

Роботи будуть опубліковані у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/.

Результати відеоконкурсу будуть розміщені 01 березня 2020 року в соціальній мережі Фейсбук на сторінці Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» https://www.facebook.com/tr.sport.for.all/, на сайті управління фізичної культури та спорту Тернопільської ОДА http://oblsport.te.ua/ та фейсбук-сторінці Всеукраїнського центру Фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Переможці та призери обласного відеоконкурсу «Спортивна зима» під час карантину» будуть відзначені медалями відзнаками та сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», автори та учасники першої двадцятки найпопулярніших відео будуть також нагороджені сувенірною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер