images/stories/logosait.jpg

 

Учні Вишнівецької школи займатимуться спортом у оновленому спортивному залі

У рамках програми «Спроможна школа» у Вишнівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відремонтовано спортивний зал. Він став сучасним, комфортним та функціональним, - інформує прес-служба ОДА. Вишнівецька школа зараз оновлюється та осучаснюється, але без підтримки обласної адміністрації багато чого могло не відбутися. «Спортзал виконаний за сучасними стандартами. Тут діти мають можливість займатися спортом не лише на уроках фізичного виховання, а й у позашкільних гуртках», - каже голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Вартість проекту - 1 млн гривень. До оновлення спортивної зали також доєдналися органи місцевого самоврядування. «Насправді були дуже складні умови, коли прийшло повідомлення, що за два тижні потрібно підготувати проєкт, але завдяки нашій наполегливості, ми справилися із завданням. Як наслідок, наші учні мають сучасний спортзал», - каже голова Вишнівецької громади Володимир Кравець.

В цьому році ОДА спільно з органами місцевого самоврядування планують придбати для навчального закладу шкільний автобус. Зважаючи, що громада налічує 17 тис. жителів, довезення дітей до навчального закладу є актуальним питанням.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер