images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі в зимовому чемпіонаті змагались юні регбісти з різних областей

У Тернополі в зимовому чемпіонаті змагались юні регбісти з різних областей

У Тернополі, на спортивних майданчиках Західноукраїнського національного університету, відбувся Відкритий зимовий чемпіонат Тернопільської області та відкритий чемпіонат КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» з регбі. Участь у заході взяли команди двох вікових категорій – діти 2010-2011 р.н. та юнаки 2008-2009 р.н. У старшій віковій категорії участь взяли 5 команд – дві з Хмельницького, одна з Тернополя, одна з Рівного та одна з Кременця, а у молодшій віковій категорії виступили команди з Кременця, Рівного і Хмельницького. Згідно результатів змагань, у віковій категорії 2010-2011 року народження перше місце виборола команда з Кременця, другою стала команда «Буревісник» - ДЮСШ-1 (Хмельницький) та бронзовими призерами були спортсмени з Рівного.

У віковій категорії 2008-2009 року народження перше та друге місце зайняли дві команди «Буревісник» - ДЮСШ-1 (Хмельницький), третьою стала команда «Терен» - КУТОР ТДЮСШ з літніх видів спорту (Тернопіль). За крок до п’єдесталу завершила змагання команда з Рівного, зайнявши почесне четверте місце. І закрили п’ятірку найкращих регбісти з Кременця, - інформує Інтернет-сторінка ТДЮСШ з літніх видів спорту у Фейсбук.

Виконавчий директор Федерації регбі Тернопільщини Ігор Білокопитий відзначив, що це щорічний традиційний чемпіонат, що збирає команди зі всієї України, і найбільше таким зустрічам радіють діти, які займаються цим видом спорту.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер