images/stories/logosait.jpg

 

У День Закоханих у Тернополі бігали «закохані у біг»

Неординарний спортивний захід – забіг «Закохані у біг» відбувся минулої неділі в Тернополі, в парку імені Тараса Шевченка. Дистанція становила 5 км. Організатори дійства – Тернопільський міський Центр фізичного здоров’я населення спільно з Тернопільською міською радою та Федерацією легкої атлетики Тернопільської області – вирішили так незвично, цікаво і по-спортивному відзначити День Закоханих. До участі запрошувались як професіонали, так і аматори.

 

Відтак, 14 лютого на набережній Тернопільського ставу вийшли на старт понад сорок учасників, серед яких, окрім тернополян, були шанувальники бігу з Хмельницького, Заліщиків, Підгайців, Золочева. Після завершення забігу всі отримали ексклюзивні фінішні медалі, смаколики, а ще - неймовірний святковий настрій.

Як повідомляє Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, серед чоловіків, які подолали дистанцію 5 км, переможцями стали:

1 місце – Олег Бутковський (Тернопіль) – 15 хв:44 с

2 місце – Олександр Денчук (Тернопіль) – 15 хв:51 с

3 місце – Володимир Ковалів (Золочів) – 16 хв:14 с

Серед жінок перемогу здобули:

1 місце – Наталя Масловська (Тернопіль) – 18 хв:28 с

2 місце – Альона Шураєва (Хмельницький) – 19 хв:05 с

3 місце – Зоряна Биндас (Тернопіль) – 20 хв:08 с

Забіг «Закохані у біг» проводився у Тернополі вперше, але організатори висловили сподівання, що такий захід стане традиційним. «Ми добряче змерзли, але задоволені, що люди відгукнулись на таку подію, – розповіла директорка міського Центру фізичного здоров’я населення Вікторія Безгубенко. – Усі отримали пам’ятні медалі, солодкі подарунки. На фініші усім запронували гарячий чай, а на переможців чекали цінні подарунки від партнерів події – сертифікати від студії «Body Lіne», сертифікати на набори для здорового харчування «Nutrend» та наш календар «Тернопіль спортивний: нестримні та стильні 2021».

Фото зі сторінки Тернопільського міського центру фізичного здоров'я населення у мережі фейсбук

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер