images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільська спортсменка Наталя Стребкова - чемпіонка України з бігу на 3 тисячі метрів

Тернопільська спортсменка Наталя Стребкова - чемпіонка України з бігу на 3 тисячі метрів

Золоту нагороду здобула тернополянка Наталя Стребкова на чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді. Такі змагання проходили у Сумах, у легкоатлетичному манежі Сумського національного університету. Виступаючи у бігу на дистанції 3000 метрів, Наталя Стребкова з результатом 9.08.09 виборола перше місце. Як повідомляє Федерація легкої атлетики області, такий результат, насамперед, став особистим рекордом спортсменки у цьому виді, а найголовніше - дав можливість пройти відбір для участі у чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед дорослих, який відбудеться 5-7 березня у місті Торунь (Польща).

Наталя Стребкова (Солтан) є вихованкою Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності, член збірної України, випускниця факультету фізичного виховання ТНПУ ім. В Гнатюка, майстер спорту України міжнародного класу. Тренер спортсменки Олександр Степанюк.

 

Як наголошують у Федерації легкої атлетики області, Наталя є кандидатом до олімпійської легкоатлетичної збірної України, відтак участь у чемпіонаті Європи  для спортсменки - велике досягнення і ще одна можливість підготуватися та випробувати себе перед олімпійськими стартами.

Фото з мережі Інтернет

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер