images/stories/logosait.jpg

 

Михайло Головко: «Схиляємо голови у пам'ять про загиблих Героїв Небесної сотні...»

Михайло Головко: «Схиляємо голови у пам'ять про загиблих Героїв Небесної сотні...»

У ці лютневі дні українці вшановують річницю розстрілів на Майдані Незалежності — найтрагічніший етап Революції гідності.

0«Пам'ятаю, як разом із тисячами мітингувальників ми пройшли по Інститутській, потім змогли подолати кордони правоохоронців і вийти на вулицю Грушевського.

18 лютого 2014-го року силовики і «тітушки» застосували вогнепальну зброю. Розпочався штурм, який злочинна влада назвала «антитерористичною операцією». Під час мирної демонстрації нелюди масово розстрілювали українців, які відстоювали своє право жити у вільній країні.

В цей день на вулицях Інститутській та Грушевського, Кріпосному провулку та у Маріїнському парку загинуло 23 людини, 509 українців було поранено.

Жорстокості тих, хто мав би стати на захист народу, не було меж. Минуло сім років, та ці події досі у мене перед очима. У ці дні я втратив побратима Олександра Капіноса, з яким разом ми були на Майдані. Загинули ні в чому не винні українці.

Верховна Рада України підтримала Постанову «Про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності». Революцію гідності офіційно визнали одним із ключових моментів українського державотворення. Я сподіваюся, розслідування злочинів, скоєних під час Революції гідності буде завершено. Винні мають бути притягнуті до відповідальності!» — сказав Михайло Головко.

Фото з відкритих джерел.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер