images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі відбувся майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому»

У Тернополі відбувся майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому»
Третій майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому» провели у Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації.
0
Протягом місяця молодь (вихованці Центру разом з учнями й студентами-волонтерами) навчаються мистецтву кулінарії у професійно обладнаній студії під керівництвом шеф-кондитера Марії Левенець.
«Завдяки цьому вже починає формуватися ряд позитивних змін: налагоджується більш тісна і дружня комунікація між молоддю з інвалідністю і студентами, підвищуються їхні практичні навчики в області кулінарії, покращуються шанси учаників самореалізуватися в даній галузі у майбутньому», — радіють успіхам працівники Центру.
Третій майстер-клас кулінарного проекту «Смакуємо по-особливому» створив чудовий настрій для всієї команди Центру.
«Наша молодь з великим заохоченням відвідує кулінарну майстерню та з нетерпінням чекає, щоб освоїти навички з виготовлення нового смаколика. Робота цього разу базувалась на концентрації, акуратності та фантазії», — зазначають організатори.
Допомагали вихованцям Центру студенти Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, які брали на себе складніші процеси й студентки ДВНЗ Тернопільського коледжу харчових технологій та торгівлі.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер