images/stories/logosait.jpg

 

Мінкульт визнав "небезпечними" для України ще двох співаків "Хору Турецького"

Міністерство культури України внесло двох російських виконавців із "Хору Турецького" в перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці.

Джерело: Мінкульт

Деталі: Список осіб, які загрожують нацбезпеці України, 18 лютого поповнили два виконавці "Хору Турецького".

Йдеться про Бориса Горячева і Євгена Кульміса.

"Хор Турецького" неодноразово гастролював в окупованому Росією Криму.

Станом на 18 лютого в переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України, знаходиться 178 прізвищ.

Що було раніше: 16 лютого в цей список потрапили інші учасники колективу: Ігор Звєрєв, В'ячеслав Фреш, Євген Тулінов і, власне, керівник Михайло Турецький.

Читайте також: Ласкаво не просимо. Що дала заборона на в’їзд російських артистів

Нагадаємо:

  • У 2018 році Міністерство культури опублікувало перелік діячів культури, які можуть створювати загрозу національній безпеці України.
  • На території Криму і Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом "референдум" про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на "референдумі". Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про "приєднання" Криму до Росії.
  • Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова й називає це "відновленням історичної справедливості". Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

 

Українська правда


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер