images/stories/logosait.jpg

 

Лікарням за вакцинацію людей від COVID-19 окремо доплачуватимуть

До Програми медичних гарантій у 2021 році увійде пакет вакцинації від COVID-19.

Національна служба здоров'я України укладатиме договори з лікарнями, які вакцинуватимуть пацієнтів від COVID-19 за державний кошт.

Про нововведення "Українській правді.Життя" повідомив очільник НСЗУ Андрій Віленський.

На першому етапі вакцинації у таких закладах будуть сформовані мобільні команди.

Вони мають складатись щонайменше з 1 лікаря та 2 медичних сестер чи медичних братів. Додатково рекомендується залучати особу, яка буде вносити дані в електронну систему охорони здоров’я, та водія за потреби.

На першому етапі вакцинації у таких закладах будуть сформовані мобільні команди. Фото belchonock/Depositphotos

Перша виплата для мобільної команди складатиме 8 тисяч гривень – для забезпечення готовності до проведення вакцинації, зокрема закупівлі необхідних розхідних матеріалів та засобів індивідуального захисту.

Далі надавачі послуг будуть отримувати оплату за кількість провакцинованих осіб: 25 грн за першу дозу введеної вакцини та 60 грн за другу.

Отримати оплату мобільні бригади зможуть за фактично надані послуги, після внесення інформації про здійснення вакцинації до ЕСОЗ.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації, спершу мобільні команди виїжджатимуть до колективів медиків, зокрема тих, які надають медичну допомогу пацієнтам з коронавірусною хворобою, працівників соціальної сфери, освітян, військовослужбовців тощо.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував, що вакцинація проти COVID-19 в Україні буде безкоштовною.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер