images/stories/logosait.jpg

 

Звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня Державного герба України

Тризуб — символ Свободи українців

Шануючи власні символи — залишаємося вільними

Символи мають найбільше значення у становленні будь-якої нації та держави. Українці тисячоліттями берегли свою державницьку традицію - залишатися собою і пам’ятати про велику славну історію допомагали символи.

Головним символом українця був і є Тризуб. Тризуб був на печатках князів Київської Русі. І саме цим знаком наші славні пращури скріплювали свої договори, коли перемагали ворога. Тризуб був на хоругвах Великого Князівства Литовського та Руського. З тризубом на шевронах йшли у бій козаки УНР, стрільці ЗУНР, Закарпатської України та вояки УПА. За тризуб радянський окупаційний режим кидав українців у табори на десятки років. І сьогодні, на війні України проти Росії, ворог настільки боїться лише зображення тризуба, що готовий калічити і вбивати тих, хто з гордістю носить цей знак вільної людини.

Тризуб завжди був і є ознакою сильної і вільної людини та незалежної Української держави. Ми повинні навчити поважати такі державні символи наших окремих недолугих політиків, котрі не бачать різниці між тим, який герб розміщений на державних установах, чиї імена носять вулиці українських міст, якою мовою говорять на вулицях і у публічних місцях.

Бо є велика різниця бути вільним і самому господарювати на своїй землі, чи бути рабом і тішитися крихтами, які кине окупант.

Тому сьогодні, 19 лютого, великий День. І кожен з нас може зробити якусь маленьку дію, щоб утвердити Український Тризуб в Україні та світі.

Розмістіть зображення тризуба на своїй сторінці у соцмережі і напишіть, що Ви пишаєтесь славною історією свого народу та своєї держави. Розкажіть дітям, що означає цей простий символ. Прикріпіть у цей день значок на одяг з тризубом.

Це прості речі, які вчать цінувати свободу, яка починається з поваги до власної держави та її символів.

З Днем Державного Герба України!

 

Міський голова Тернополя                                                              Сергій Надал

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер