images/stories/logosait.jpg

 

Тернопільські велосипедисти відкрили сезон змагань чотирма медалями

Тернопільські велосипедисти відкрили сезон змагань чотирма медалями

У Львові завершились перші змагання з велосипедного спорту нового 2021 року. Учасниками Кубку України з велосипедного спорту на треку стали 105 спортсменів з усієї України, в тому числі і тернопільські велосипедисти. Традиційно наші юнаки показують хороші спортивні результати в змаганнях на треку, і цього разу вихованці заслуженого тренера України Володимира Павелка знову підтвердили свою високу фізичну та тактичну підготовку і повернулись додому володарями та призерами Кубку України, - повідомляє Тернопільський осередок ГО «Федерація велосипедного спорту України».

Повний комплект нагород зумів додати до переліку своїх досягнень студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя Юрій Щербань.

Юра став переможцем гонки «Омніум», срібним призером індивідуальної гонки переслідування 4 км та піднявся на третю сходинку п’єдесталу в командній гонці переслідування на 4 км.

Долучив до свого активу золоту нагороду командного спринту ще один тернополянин, студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ Артем Авдалян (на головному фото). Велосипедисти є вихованцями Обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер