Чемпіонат Тернопільської області з волейболу серед юнаків виграла команда з Теребовлі

Впродовж двох днів у Тернополі тривав чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2004 р.н. і молодших. Відбувались волейбольні баталії у спортивному залі ЗОШ № 29. Учасниками турніру стали шість команд – з Теребовлі, Збаража, Борщова, а також три команди з Тернополя.

Перемогу в запеклій боротьбі здобула команда з Теребовлі (тренер Михайло Туркула), друге місце виборола команда з Тернополя під керівництвом тренера Назарія Семотюка, бронзовими призерами також стали тернопільські волейболісти (тренер-викладач Андрій Куницький). Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації.