images/stories/logosait.jpg

 

Юні бережанські футзалісти стали чемпіонами Тернопільщини

Юні бережанські футзалісти стали чемпіонами Тернопільщини

Команда бережанської ДЮСШ стала чемпіоном Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження. Фінальні змагання Дитячо-юнацької футзальної ліги Тернопільщини відбулися 20 лютого в Тернополі. Як повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини, на попередньому етапі підопічні відомого бережанського тренера, а в минулому вправного гравця Василя Буняка перемогли однолітків зі зборівського «Чемпіона» (7:2) і Великогаївської ОТГ (6:1).

У фінальній частині обласної ДЮФЛ юним бережанцям теж не було рівних. Вони по черзі перемогли «Чемпіон» з Тернополя (3:1), борщівську ДЮСШ (6:3) та кременецьку ДЮСШ (7:1).

Результати матчів фінальної частини ДЮФЛ Тернопільщини:

ДЮСШ Бережани – «Чемпіон» Тернопіль – 3:1

ДЮСШ Борщів – ДЮСШ Кременець – 2:9

ДЮСШ Бережани – ДЮСШ Борщів – 6:3

ДЮСШ Кременець – «Чемпіон» Тернопіль – 3:6

ДЮСШ Кременець – ДЮСШ Бережани – 1:7

«Чемпіон» Тернопіль – ДЮСШ Борщів – 4:2

Відтак чемпіонами Тернопільської області з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження стали Сергій Паньків, Сергій Сипень, Анатолій Луговий, Віталій Макар, Петро Гуменюк, Тарас Кидонь, Андрій Борусевич.

Команда бережанської ДЮСШ нагороджена кубком за перемогу, медалями та грамотою. Також нагороджені команди-призери – колективи з Тернополя та Кременця.

У церемонії урочистостей брав участь голова Комітету дитячо-юнацького футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Ясюченя. Змагання організовували Асоціація футболу Тернопільщини спільно з управлінням фізичної культури та спорту ТОДА.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер